kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Halina Mlynkova wspiera „Gabinety z różową wstążką”
2009/5/10 13:30:00

Od trzech lat Stowarzyszenie Amazonki Warszawa - Centrum i Avon Cosmetics Polska prowadzą kampanię na rzecz popularyzowania badań kontrolnych piersi w gabinetach ginekologicznych. W ramach programu powstała sieć „Gabinetów z różową wstążką", oferujących pacjentkom rutynowe badania palpacyjne piersi, kontrolne badania diagnostyczne oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych.


Po raz pierwszy w historii program ma swoich ambasadorów - wspierają go piosenkarka Halina Mlynkova oraz ginekolog dr Paweł Guzik, pracujący w placówkach należących do sieci „Gabinety z różową wstążką" w Krośnie i Rzeszowie. Ich twarze znajdą się na tegorocznych plakatach i ogłoszeniach promujących program. „Zdecydowałam się wspierać program „Gabinety z różową wstążką", gdyż zdaję sobie sprawę jak ważne dla osiągniecie własnego celu, własnych marzeń, czy założenia rodziny, jest zdrowie. Trzeba uświadamiać kobietom, że tak na prawdę badanie to mały krok, który może spowodować szczęśliwa przyszłość." - mówi Halina Mlynkova.

W całej Polsce funkcjonuje obecnie ponad 150 gabinetów ginekologicznych - przyjaznych piersiom „Gabinetów z różową wstążką". Lista gabinetów znajduje się na .


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: avon, badania ginekologiczne, gabinety ginekologiczne, rak piersi


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»