kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Woda z tlenem
2007/9/28 11:26:49

Na rynku pojawiła się nowa woda mineralna. Jej wyjątkowość polega na tym, że jak podaje producent, w swoim składzie ma ...tlen. Jest go ponoć piętnaście razy więcej niż w innych wodach mineralnych.

Napoje wzbogacone w tlen są znane jako te, które utrzymują zarówno ciało, jak i umysł w dobrym zdrowiu. Natleniona Active O2, produkowana przez Adelholzener, zawiera przynajmniej 50 mg tlenu na litr wody.

Picie natlenionej wody powoduje wyraźny wzrost tlenu w krwi żylnej. Tlen uwolniony bezpośrednio z wody przenika z żołądka do naczyń krwionośnych brzucha. Oznacza to, że organy w jamie brzusznej, w szczególności żołądek, są świetnie zaopatrzone w dodatkowy tlen. Natleniona krew w żołądku, który odgrywa główną rolę w procesach metabolicznych, powoduje pełniejsze i szybsze wchłanianie się pożywienia do organizmu. Tlen wspomaga również zachodzące w żołądku procesy redukcji tłuszczów i odtruwania organizmu (usuwanie szkodliwych substancji takich jak alkohol, leki). To wszystko osiągniemy pijąc wodę z tlenem, zapewnia producent Active O2.

Woda Active O2 występuje w kilku smakach: jako niskokaloryczna niegazowana woda z witaminami o smaku jagód, owoców cytrusowych, jabłka i kiwi, brzoskwini z białą herbatą, pomarańczy z limonką, wiśni oraz w wersji naturalnej, bezsmakowej.

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Active O2, krew, odżywianie, tlen, woda


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»