kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Akcja "Piękno w zdrowiu"
2009/10/31 14:10:00

Rusza pierwsza ogólnopolska akcja miesięcznika "Zwierciadło" - "Piękno w zdrowiu". Kierowana jest do wszystkich, którzy są świadomi konieczności dbania o swoje zdrowie, jak również do tych, którzy tej troski zechcą się nauczyć. Ambasadorką akcji została aktorka Anna Dereszowska.


Od 22 października do 31 grudnia, w czterech miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, w wybranych placówkach, będzie można wykonać podstawowe badania profilaktyczne: morfologię z rozmazem, badanie moczu, EKG, glukozę i cholesterol. Osoby, które udadzą się na badania z kuponem znajdującym się w listopadowym numerze "Zwierciadła", otrzymają 30-procentową zniżkę. "Chcemy, aby akcja była impulsem dla naszych czytelniczek do okazania sobie i swojemu ciału troski. Chcemy uświadamiać wagę podstawowych badań lekarskich, które powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku" - podkreśla Manana Chyb, redaktor naczelna miesięcznika "Zwierciadło".

"To bardzo cenne, że powstają takie inicjatywy jak akcja "Piękno w zdrowiu". Bez wahania zgodziłam się jej ambasadorować, ponieważ uważam, że profilaktyka jest sprawą niezmiernie ważną. Jeśli w naszym zabieganym życiu znajdziemy przysłowiową chwilę, by pójść na badania, to gwarantuję państwu, że ten poświęcony czas w przyszłości zaprocentuje" - przekonuje Anna Dereszowska.

Partnerami akcji są: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A., Nestle Polska, Servier Polska.

Regulamin akcji dostępny na stronie


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Anna Dereszowska, EKG, badania, badania profilaktyczne, badanie moczu, cholesterol, glukoza, morfologia


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»