kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Akcja "Piękno w zdrowiu"
2009/10/31 14:10:00

Rusza pierwsza ogólnopolska akcja miesięcznika "Zwierciadło" - "Piękno w zdrowiu". Kierowana jest do wszystkich, którzy są świadomi konieczności dbania o swoje zdrowie, jak również do tych, którzy tej troski zechcą się nauczyć. Ambasadorką akcji została aktorka Anna Dereszowska.


Od 22 października do 31 grudnia, w czterech miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, w wybranych placówkach, będzie można wykonać podstawowe badania profilaktyczne: morfologię z rozmazem, badanie moczu, EKG, glukozę i cholesterol. Osoby, które udadzą się na badania z kuponem znajdującym się w listopadowym numerze "Zwierciadła", otrzymają 30-procentową zniżkę. "Chcemy, aby akcja była impulsem dla naszych czytelniczek do okazania sobie i swojemu ciału troski. Chcemy uświadamiać wagę podstawowych badań lekarskich, które powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku" - podkreśla Manana Chyb, redaktor naczelna miesięcznika "Zwierciadło".

"To bardzo cenne, że powstają takie inicjatywy jak akcja "Piękno w zdrowiu". Bez wahania zgodziłam się jej ambasadorować, ponieważ uważam, że profilaktyka jest sprawą niezmiernie ważną. Jeśli w naszym zabieganym życiu znajdziemy przysłowiową chwilę, by pójść na badania, to gwarantuję państwu, że ten poświęcony czas w przyszłości zaprocentuje" - przekonuje Anna Dereszowska.

Partnerami akcji są: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A., Nestle Polska, Servier Polska.

Regulamin akcji dostępny na stronie


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Anna Dereszowska, EKG, badania, badania profilaktyczne, badanie moczu, cholesterol, glukoza, morfologia


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »